Bayilik Başvurusu

1975 yılında mobilya sektöründe faaliyetlerine başlayan firma 1981 yılında Türkiye’deki ihtiyacı da görerek tamamen özel bir alanda profesyonelleşmek adına Medsan Mutfak & Banyo markasını kurmuştur.

 

Başarılı geçmişiyle Türkiye’de sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Medsan’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği amaçlayan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma düşüncesiyle ve güven ilkelerini temel alan felsefesiyle iç içe gelişmektedir.

 

Medsan zengin ürün yapısı, tecrübeli kadrosu ile her mekan ve bütçeye uygun çözümler sunmakta, bilgisayar destekli son teknoloji makineleri, kaliteli üretimi ile kişiye özel ve kurumsal bazda üretimler yapmaktadır.

 

Her bir Medsan çalışanı tarafından uygulanan müşteri odaklı sorumluluk bilinci, müşterilerinin isteklerine göz kulak olmak, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini önemsemeyi gerektirir. Günden güne bu ilkeyi prensip edinmiş kadrosuyla kalitedeki öncülüğünü ileri ki yıllara taşımaya, emin adımlarla yol alan Demsaş, sizleri de bu gelişime ortak olmaya davet ediyor.

 

Translate »

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com